FSSC 22000 Gıda Güvenliği Sistem Belgelendirmesi

FSSC 22000, halk sağlığını korumak ve markaların kalıcılığı için, gıda güvenliğinde uluslararası çapta tanınmış ISO tabanlı bir programdır.

FSSC 22000, halk sağlığını korumak ve markaların kalıcılığı için, gıda güvenliğinde uluslararası çapta tanınmış ISO tabanlı bir programdır. FSSC 22000 bağımsız, şeffaf, bütüncül gıda güvenliği programı ile uluslararası olarak kabul görmüştür. Kapsamlı ve ulaşılabilir bir gıda güvenliği yönetim sistemi olan FSSC 22000 ile tüm tedarik zinciriniz için tek bir belgelendirme yapılır. ISO 22000 programı, sektörel spesifik PRP'ler ve HACCP gibi mevcut standartları bir araya getirerek, tek bir pakette eksiksiz bir sertifika programı sunarak her ölçekteki kuruluş için erişilebilir olmasını sağlıyor. FSSC 22000 bağımsız, kar amacı gütmeyen bir organizasyona sahip olup, Global Food Safety Initiative (GFSI) tarafından onaylanmıştır.

FSSC 22000 belgelendirmesi gıda güvenliğine bağlılığınızı, pazardaki bütünlüğünüzü kanıtlar ve markanıza olan tüketici güveninizi arttırır.

İlgili belgelendirme kuruluşu olarak, FSSC 22000 belgelendirmesine yetkili ve tüm proses boyunca size destek olacak uzmanlara sahibiz. Denetimlerin gerçekleştirilmesi ve belgelendirme sürecine ek olarak, Intertek, FSSC 22000’in tüm aşamalarında kapsamlı eğitimler ve danışmanlık desteği sağlamaktadır. Kuruluşunuzun FS22000’i nasıl başaracağını belirleyebilmek için mevcut durum (gap) analizi yapılmaktadır.

Intertek size bir belgelendirmeden fazlasını sunar. Tüm süreç boyunca sizi destekleyici ve size yol gösterecek, zorlukları aşmanıza ve FSSC 22000 belgelendirmesinin getirilerini maksimize etmenize yardımcı olan uzmanlık, deneyim ve küresel mevcudiyetimiz bulunmaktadır.

Intertek, Food Safety System Certification (FS22000), British Retail Consortium Food Standard (BRC), International Featured Standards (IFS Food) ve Safe Quality Food (SQF) gibi dünya çapında tanınmış programlar için akreditasyona sahip, dünya üzerinde lider bir gıda güvenliği belgelendirme kuruluşudur. Uzman gıda güvenliği denetçilerimiz ürünlerinizin yüksek gıda güvenliği standartlarında üretilip, hazırlanıp, paketlenip, dağıtılmasını belgelendirme ile size garanti eder.


Yardıma mı ihtiyacınız var?

Bize bir istek gönderin
+90 212 496 46 46
Yenibosna:
+90 212 496 46 46
Maltepe
+90 216 445 00 00
 
 
Bizimle iletişime geçerek firmanıza nasıl yardımcı olabileceğimizi detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Bu web sitesi çerezleri kullanır. Web sitesinde gezinmeye devam ederek, çerez kullanımını kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.