Bu web sitesi çerezleri kullanır. Web sitesinde gezinmeye devam ederek, çerez kullanımını kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.

Kalite & Besin Öğesi Testleri

Intertek olarak besin öğesi testleri ve analiz hizmetlerimizi, stratejik olarak dünyanın dört bir yanında bulunan gelişmiş laboratuvar ağımız aracılığıyla sağlamaktayız. Uzmanlarımız, ilgili regülasyonlara uymanız, müşterilerinize güvenli ve kaliteli gıda sunabilmeniz ve geniş kapsamlı gereklilikleri doğru bir şekilde sağlayabilmeniz için en yeni teknoloji ve yöntemleri kullanmaktadır.

Kapsamlı, hızlı ve güvenilir hizmetlerimiz sayesinde; et tür tayini analizi ile ürünlerinizdeki et içeriğini tanımlayabilir, gıdada taklit ve tağşiş riskini en aza indirgeyebilir ve etiketleme mevzuatına uygunluğu sağlayabilirsiniz. Besin öğesi analiz ihtiyaçlarınızı karşılamak için ise; karbonhidrat, yağ, protein ve lif içeriği ile vitaminler ve mineraller de dahil olmak üzere tüm zorunlu ve isteğe bağlı besin öğesi değerlerini belirleyerek size yardımcı olabiliriz. Bu Türkiye pazarının yanı sıra, Avrupa Birliği ülkeleri ve ABD pazarı dahil hedef ülkelerinizdeki regülasyonlara uyum sağlamanıza da yardımcı olacaktır.


Yardıma mı ihtiyacınız var?

Bize bir istek gönderin
+90 212 496 46 46
Yenibosna:
+90 212 496 46 46
Maltepe
+90 216 445 00 00
 
 
Bizimle iletişime geçerek firmanıza nasıl yardımcı olabileceğimizi detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz.