Bu web sitesi çerezleri kullanır. Web sitesinde gezinmeye devam ederek, çerez kullanımını kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.

Mikrobiyoloji Servisi

Intertek, gıda Mikrobiyolojik testleriniz için güvenebileceğiniz çözüm ortağınızdır. Deneyimimiz, uzmanlığımız ve son teknoloji ile donatılmış laboratuvarlarımızla müşterilerinizin ve markanızın korunduğundan ve ilgili tüm gıda güvenliği mevzuatlarına tam olarak uyduğunuzdan emin olabilirsiniz.

Intertek olarak Mikrobiyolojik kontaminasyon riskinin gıda tedarik zincirindeki birçok işletme için sürekli kontrol altında olması gerektiğini biliyoruz. Son teknoloji laboratuvarlarımızda, deneyimli uzman kadromuz, Campylobacter spp. , Salmonella spp., E.coli 0157 ve Listeria spp., Listeria monocytogenes gibi patojenler dahil, gıda kaynaklı zararlı mikroorganizmaların tam kapsamlı testleri için uluslararası kabul gören yöntemleri kullanmaktadır.

Uzmanlarımız ayrıca, ürünleriniz için raf ömrü çalışmalarını geliştirip uygulayabilir. Piyasaya sunulduktan sonra ürünlerin güvenliğini sağlamak için gerçekleştirilen test hizmetleri, gıdanın zararlı mikroorganizmalara karşı risk seviyesini ve tüketiminin güvenli olup olmadığını belirlemeye yardımcı olur. Bu testler ambalaj açıldıktan sonraki süreç de dahil olmak üzere ürünün raf ömrünü belirlemeye yöneliktir.

Güvenilir test hizmetlerimizle birlikte sunduğumuz Gıda Güvenliği Sistem Belgesi (FSSC22000), ISO22000, İyi Üretim Uygulamaları (GMP) ve Tehlike Analizi Kritik Kontrol Noktası (HACCP) gibi sertifikasyon hizmetleri, ürün geri çağırma riskini azaltmanıza ve gıda güvenliğinin tüm tedarik zincirinde uygulanmasını sağlamanıza yardımcı olur.


Yardıma mı ihtiyacınız var?

Bize bir istek gönderin
+90 212 496 46 46
Yenibosna:
+90 212 496 46 46
Maltepe
+90 216 445 00 00
 
 
Bizimle iletişime geçerek firmanıza nasıl yardımcı olabileceğimizi detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz.