ELEKTRİK VE ELEKTRONİK

 

Intertek, 100 yılı aşkın tecrübe ve teknik uzmanlığı ile dünya pazarına daha hızlı ve daha etkili bir şekilde erişim imkanı sunmaktadır. Uluslararası akredite laboratuvar ağıyla; hızlı, uzman ve etkili ürün testleri, denetim ve belgelendirme hizmetleri sağlamaktadır.

 

Bizler, elektriksel güvenlik testleri IEC, EN, UL, CSA ve diğer standartlar, yerel ve global gereksinimlere göre EMC testleri, arge çalışmaları için kıyaslama ve performans testleri, rekabetçi farklılıkların belirlenmesi, ENERGY STAR®, RoHS/REACH ve  ErP Direktifleri (daha önce EuP olan) gereksinimlerine göre çevresel uygunluk ve anahtar teslimi belgelendirme yönetimi sağlayabilmekteyiz. Ayrıca Avrupa için CB, S, CE, GS, EMC, ASTA ve BEAB işaretleri, Amerika ve Kanada için ETL, WH ve NOM işaretleri ve Çin için CCC hizmetlerini de sunmaktayız.

 

Türkiye laboratuvarlarımız, TÜRKAK Akreditasyon Kurumundan akreditasyonlara sahiptir.

Dünyada lider markaların üreticileri,  daha hızlı, daha kolay ve daha düşük maliyetli test ve belgelendirme hizmetleri sunduğu için Intertek’e güvenmekte, tercih etmekte ve çözüm ortağı olarak çalışmaya devam etmektedir.

 

Elektrik ve Elektronik Hizmetleri

RoHS Ürün Onayı

Aydınlatma Hizmetleri

 

Yardıma mı ihtiyacınız var?

Bize bir istek gönderin
+90 212 496 46 46
Yenibosna:
+90 212 496 46 46
Maltepe
+90 216 445 00 00
 
 
Bizimle iletişime geçerek firmanıza nasıl yardımcı olabileceğimizi detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Bu web sitesi çerezleri kullanır. Web sitesinde gezinmeye devam ederek, çerez kullanımını kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.