Gözetim

Hammadde, ürün ve varlıklarınızın özelliklerini, değerini ve güvenliğini doğrulama.

Intertek'in sunduğu çeşitli gözetim hizmetleri; ürünleriniz, projeleriniz ve süreçleriniz için güvenilir destek sağlayabilir.

Bağımsız üçüncü taraf gözetimleri müşterilere; hammadden bitmiş ürüne kadar tüm tedarik zinciri boyunca mali çıkarları, marka itibarı ve yasal menfaatlerini korumalarına yardımcı olur. İmalatçılar, perakendeciler, tüccarlar, hükümetler ve dünya pazarlarındaki diğer malzeme ve ürün alıcılarına/satıcılarına gözetim hizmetleri sunuyoruz.

Gözetimler, hem müşteri standartlarını hem de endüstri ve hükümet düzenlemelerini baz alarak kusurlu ürün riskini en aza indirmeye yardımcı olur. Rutin olarak test ettiğimiz ve gözetim yaptığımız ürünler ve malzemeler; kıyafetler, oyuncaklar, kozmetik ve gıda gibi tüketici ürünleri; ham petrol, kimyasallar ve rafine edilmiş petrol ürünleri vb.

Ayrıca, enerji santralleri ve rafineriler gibi tesislerin gözetim ve test hizmetlerini sağlayarak güvenilir bir şekilde çalışmasına yardımcı oluruz.

Yardıma mı ihtiyacınız var?

Bize bir istek gönderin
+90 212 496 46 46
Yenibosna:
+90 212 496 46 46
Maltepe
+90 216 445 00 00
 
Bizimle iletişime geçerek firmanıza nasıl yardımcı olabileceğimizi detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Bu web sitesi çerezleri kullanır. Web sitesinde gezinmeye devam ederek, çerez kullanımını kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.