GÜZELLİK VE KİŞİSEL BAKIM

 

Intertek, güzellik ve kişisel bakım ürünlerinde kalite, güvenlik, etkililik ve yasalara uyumu kontrol etmek için kapsamlı bir hizmet ağı sunmaktadır.

Güzellik ve kişisel bakım ürünü satan global bir üretici, yerel bir marka , perkendeci veya ithalatçı bir firmaysanız ürün güvenliği, kalitesi yüksek önem tasımaktadır.
Kişisel bakım ve güzellik endüstrisi, gelişen teknoloji ve sürekli değişen yasal bir çercevenin etkisindedir. Inovasyon, basarılı yeni kozmetik ürünlerin geliştirilmesi için gereklidir. Bunun yanısıra yeni hammadde ve materyallerin kullanımı ile birlikte endüstri, güvenli, etkili, tüketici beklentilerini karsılayan  ve yasalara uyan ürünler geliştirmek için sürekli çalışmaktadır. 
Intertek ile iş ortaklığında olmak, üretici ve markaların uluslararası büyümelerini hızlandırıp tedarik zincirleri boyunca  kalite ve ürün güvenliğini arttırarak toplam giderlerini  azaltmada yardımcı olur. 30 yılı askın süredir güzellik ve kişisel bakım  endüstrisine her alanda , ürün güvenliğini sağlayan, maliyet etkin hizmetler sunmaktayız. 
Hizmetlerimiz, Arastırma & Geliştirme, yeni bir ürünün klinik çalışmalarından,  bildirim ve üretime kadar çeşitlilik göstermektedir.

Araştırma & Geliştirme Hizmetlerimiz:
Formulasyon çalışmaları, toksikoloji değerlendirmesi, güvenlik ve etkililik, iddilaların dogrulanması, kalite kontrol, substrat/ürün etkileşimleri ve daha fazlası için analitik çözümler sunuyoruz. Aynı zamanda birincil ambalajda kullanılan ambalaj malzemelerin  incelenmesi için de destek veriyoruz. 

Üretim Alanları için Hizmetlerimiz:
AB kozmetik regülasyonu ve kozmetik iyi üretim uygulamalarına uyumu sağlamak için kalite kontrol testleri ve kapsamlı iyi üretim uygulamaları hizmetleri sunuyoruz. GMP için eksikliklerin tespiti, eğitim, e-eğitim araçları bu hizmetlerdendir.
 
Tedarik Zinciri için Hizmetlerimiz:
Global GMP denetçi ağımızda yer alan lokal denetçilerimiz ile hammadde ve ambalaj tedarikçilerinizde 3. taraf denetimleri gercekleştirebiliriz. Yükleme öncesi gözetim ve test ile risklerinizi, gereksiz masrafları azaltabiliriz.

Diğer Çözümlerimiz: 

 

 
 
Bizimle iletişime geçerek firmanıza nasıl yardımcı olabileceğimizi detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Bu web sitesi çerezleri kullanır. Web sitesinde gezinmeye devam ederek, çerez kullanımını kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.