Enerji

ENERJİ VE EMTİA Intertek ile dünyaya güç vermeye yardımcı olmak için gereken güçlü ve sağlam ürün ve süreçleri yaratın..

Günümüzün enerji ve emtia sektörleri, dünya ekonomisine güç verir ve onu besler. Bu projelerin verimli ve etkili şekilde çalışması, sürdürülebilir enerji büyümesi ve çevrenin desteklenmesi açısından büyük öneme sahiptir. Intertek’in global enerji ve emtia test, denetim ve belgelendirme hizmetlerinin kullanılmasıyla işletmeler daha başarılı ve değerli ürünler ve süreçler tasarlayabilir, geliştirebilir, üretebilir ve işletebilirler.


Intertek’in enerji uzmanlığı yelpazesi, petrol ve gaz, petrol arıtım ve dağıtımı, petrokimya, elektrik üretimi, nükleer güç, güneş enerjisi, biyo yakıtlar, dalga ve rüzgâr gücü gibi çeşitli işletmelerde faaliyet gösteren müşterilere destek vermek için kullanılır. Bu da bize enerji sektörü konularının ve şimdiki ve ilerideki iş gelişimini etkileyen eğilimlerin yüksek seviyeli, çapraz kesitsel bir görünümünü sağlayarak aksi halde fark edilmeden kalabilecek içgörü ve fırsatları sağlar. Global ağımız ayrıca müşterilerimize operasyonlarını daha verimli ve güvenli yürütmelerine yardımcı olmak için lojistik, test, denetim, belgelendirme ve danışmanlık uzmanlığı sağlar ve pahalı varlık, ürün ve altyapıyı korur.


Emtia, modern dünyanın malzeme, ürün ve gıda üretimi için bel bağladığı ham maddelerdir. Bu ham maddelerin üreticilerine, dağıtımcılarına ve işleyicilerine kalite kontrol, zarar kontrol ve finansal risk azaltma alanlarını optimize ederek fayda sağlamalarında yardımcı oluyoruz. Intertek ile yapılan işbirliğiyle ürün ve süreçler geliştirilerek tüm katılımcılar için daha başarılı bir ürün ve yol sağlanır.

Yardıma mı ihtiyacınız var?

Bize bir istek gönderin
+90 212 496 46 46
Yenibosna:
+90 212 496 46 46
Maltepe
+90 216 445 00 00
 
Bizimle iletişime geçerek firmanıza nasıl yardımcı olabileceğimizi detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Bu web sitesi çerezleri kullanır. Web sitesinde gezinmeye devam ederek, çerez kullanımını kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.