GIDA LABORATUVARI TEST HİZMETLERİ 

Gıda güvenliği ve kalitesi, gıda ürünlerinin ve hizmetlerinin üretimi ve dağıtımında yer alan tüm paydaşlar için büyük önem taşır. Gerçek bir global partner olarak, yenilikçi yaklaşımımız ve müşteri odaklı anlayışımız ile kaynaktan nihai tüketiciye kadar farklı standart ve mevzuatların anlaşılması ve uygulanması işiniz için pozitif etki yaratmanızı sağlar.

 


Endüstri Çözümleri

Deneyimli uzman kadromuz, yerel ve global olarak işlerinizi doğru yönetmek için sizlerle birlikte çalışır. Kapsamlı hizmet yelpazemiz Yağ, Şekerleme, Hububat, Meyve ve Sebzeler, Et, Süt, Deniz Ürünleri, Otelcilik ve Perakende dahil olmak üzere birçok sektörde karşı karşıya kaldığınız zorlukları aşmanızı sağlar.


Güvence

Güvenli ve kaliteli gıda ürünlerinizi hızlı, etkin ve minimum riskle üretmeli ve pazara sunmalısınız.
Yeni bir gıda ürünü geliştirme aşamasında, Intertek, sunduğu uzman etiket doğrulama hizmetinden gıdalarda taklit ve tağşişi engelleyecek gıda güvenliği hizmetlerine kadar birçok amaç için kapsamlı bir hizmet paketi sağlamaktadır. Intertek, tedarik zincirinizi yönetmenize yardımcı olacak tam bir izlenebilirlik programı sunabilir.


Test ve Analiz

Gıda testleri, güvenli ve kaliteli ürünlerin uygun şekilde üretilmesi ve tüketiciye ulaştırılması sürecinin ayrılmaz bir parçasıdır. Ulusal ve uluslararası düzeyde günden güne değişen gıda endüstrisi için hem gıda güvenliği mevzuatlarına uyum sağlamak hem de halk sağlığını korumak amacıyla test yapılması zorunludur. Mikrobiyoloji, patojenler, gıda ambalaj testleri, raf ömrü testleri, gıda kalite testleri, besin öğesi testleri, et türü tanımlama, alerjenler, katkı ve kalıntı testleri, genetiği değiştirilmiş organizmalar (GDO'lar) ve pestisitler gibi geniş bir yelpazede hizmet sunmaktayız.

Gözetim Hizmetleri

Küreselleşme ve teknolojideki ilerlemeler, süreçleri kolaylaştırmak adına sayısız ve farklı paydaşlar içeren karmaşık bir gıda tedarik zinciri yarattı. Kalite izleme süreçlerinin, etkin gıda taşıma yöntemlerinin ve diğer faktörlerin eksikliği ile karmaşıklaşan lojistik süreçleri gıda ürünlerinin güvenliğini ve kalitesini tehlikeye atabilmektedir. Gıda gözetim hizmetimiz, lojistik sürecinin en başında kaynak ülkeden temin edilme aşamasında malınızın kalitesinden emin olmanız için size özel bir kalite yönetim aracı ve kontrol noktası olabilmektedir.


Denetim ve Sertifikasyon

Dünya çapında tanınmış programlarca tanınmanız için akreditasyon ile gıda güvenliği sertifikasyon kuruluşu olarak dünya lideri olan Intertek partneriniz olarak, tedarik zincirinizde test ve analiz, muayene hizmetleri, denetleme ve sertifikasyon ve güvence hizmetleri gibi iş ihtiyaçlarınız için etkin endüstriyel çözümler ile sizleri geniş bir yelpazede destekleyerek rehberlik etmektedir.

Yardıma mı ihtiyacınız var?

Bize bir istek gönderin
+90 212 496 46 46
Yenibosna:
+90 212 496 46 46
 
Bizimle iletişime geçerek firmanıza nasıl yardımcı olabileceğimizi detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Bu web sitesi çerezleri kullanır. Web sitesinde gezinmeye devam ederek, çerez kullanımını kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.