Petrol ve Gaz

Petrol ve gaz hizmetlerimiz, test, muayene ve belgelendirmeden danışmanlık, teknik, mühendislik ve ilgili hizmetlere kadar tedarik zincirindeki kuruluşlara ve kişilere hitap etmektedir.

Petrol ve gaz endüstrisi, işletmeciler için farklı zorluklar getiriyor. Rezervler azalır ve ürün talebi dalgalanırken destek hizmetlerinin verimliliği, doğruluğu ve güvenilirliği her zamankinden daha önemli hale gelmiştir.

Çalışanlarınızın ve sahalarınızın güvende olmasını ve süreçlerinizin optimize edilmesini sağlama, giderek yükselen basınç ve sıcaklıkları içeren çıkarma işlemlerinden, üretim varlıklarının yasal denetimi ve varlık ömrünün uzatılmasına ve sıkı yönetmelik ve standartlarla yönetilen hidrokarbonların taşınmasına kadar tüm tedarik zincirinde üstün gelmektedir.

Bunun yanı sıra, kuruluşların projeleri zamanında, güvenli ve mümkün olan en verimli şekilde teslim etmeleri gerekir.

Petrol ve gaz hizmetlerimiz, dünya çapında arama ve üretim, mühendislik, arıtım, test, muayene, belgelendirme, kalite, eğitim, araştırma ve ilgili hidrokarbon endüstri faaliyetlerini desteklemektedir. Ayrıca sürecin tüm aşamalarında kullanılan ham maddelerin mevzuata uygunluğunu sağlıyoruz. Intertek'in petrol ve gaz ve tehlikeli alan bilim insanları, danışmanları, mühendisleri, kimyagerleri, teknisyenleri, eğitmenleri ve diğer personeli müşterilere uzun yıllara dayanan mesleki sektör deneyimini sunar.

Depodan rafineri ve ötesine, şirketlerin kalite, güvenlik, uyumluluk, performans, ticari ve diğer hedeflerine ulaşmaları için ihtiyaç duydukları uzmanlık hizmetlerini sunuyoruz.

 

Yardıma mı ihtiyacınız var?

Bize bir istek gönderin
+90 212 496 46 46
Maltepe
+90 216 445 00 00
 
Bizimle iletişime geçerek firmanıza nasıl yardımcı olabileceğimizi detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Bu web sitesi çerezleri kullanır. Web sitesinde gezinmeye devam ederek, çerez kullanımını kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.