Testler

Ürünlerinizin kalite, güvenlik, sürdürülebilirlik ve performans standartlarını karşılayacak ya da üzerinde olacak şekilde, ulusal ve uluslararası standartlar uyarınca ölçümlenmesi kapsayan hizmetlerimizdir.

Intertek'in laboratuvar testlerinden mevzuat uyumluluğu ve ötesinde test ve belgelendirme hizmetleriyle; ürünlerinizin değerini ve pazarlanabilirliğini artırın.

Küreselleşme dünyayı değiştirdi; yeni pazarlar, tedarik kaynakları, düzenlemeler ve ürünler oluşturdu. Laboratuvar test hizmetlerimiz, üretim sürecini optimize etmek ve ürününüzü hızlı ve ekonomik bir şekilde piyasaya sürmek için ihtiyaç duyduğunuz verileri sağlar. Intertek'in test hizmetleri, ürünler, bileşenler, hammaddeler ve tesisler için kalite, performans, mevzuata uygunluk, güvenlik, kıyaslama, değerlendirme, doğrulama, analiz ve diğer gereksinimleri destekler.

130 yılı aşkın deneyime sahip sektör uzmanlığımız ve küresel kaynaklarımız, ürünlerinizin ve işletmenizin gelişen talepleri karşılamaya hazır olmasını sağlar.Yardıma mı ihtiyacınız var?

Bize bir istek gönderin
+90 212 496 46 46
Yenibosna:
+90 212 496 46 46
Maltepe
+90 216 445 00 00
 
Bizimle iletişime geçerek firmanıza nasıl yardımcı olabileceğimizi detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Bu web sitesi çerezleri kullanır. Web sitesinde gezinmeye devam ederek, çerez kullanımını kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.