TEKSTİL, HAZIR GİYİM

 

Intertek'in özel çözümleri; tekstil ürünlerinin, giysilerin ve ev tekstili  ürünlerinin güvenliğini, kalitesini ve performansını hassas bir şekilde sağlayarak perakendecilerin, markaların ve üreticilerin piyasaya daha hızlı ürün sunmasına destek olmaktadır.

 

Intertek, kumaş numunelerinden bitmiş ürünlere, örneğin aktif giysiler, çocuklar ve yetişkinler için hazır giyim (pijamalar, kazaklar, kot pantolonlar, dış giyim), moda aksesuarları (eşarplar, kemerler), yumuşak ev eşyaları (yataklar, perdeler, döşemeler) dahil olmak üzere çeşitli ürünler üzerinde tekstil testleri yapmaktadır. Müşterilerimizin yüksek kalite talebini sürekli olarak karşılamak, itibar riskini en aza indirmek, çevresel etkileri azaltmak ve perakendecilerin, markaların, tekstil üreticilerinin ve tüketici güvenliğinin çıkarlarını korumak için müşterilerimizin yasal gerekliliklerin ötesine geçmelerine yardımcı olmaktadır.

 

Intertek’in tekstil ve hazır giyim sektörü hizmetleri, perakendecilerin, markaların ve üreticilerin kalite ve güvenliğini artırırken, tüketicinin güvenini ve markaya sadakati sağlamaktadır.

 

Tekstil ve Konfeksiyon için yapılan testlere ek olarak, Intertek, Müşterilerin, Toplam Kalite Güvencesi sağlama taahhüdümüzün bir parçası olarak, yasal uyumlulukların ötesine geçen tedarik zinciri güvencesi ve danışmanlık hizmetleri aracılığıyla markalarını oluşturmasına, sürdürmesine ve korumasına yardımcı olur.

Verdiğimiz hizmetlerimizin ana başlıkları aşağıdaki gibidir;

  • Tekstil Laboratuvar Hizmetleri
  • Kimya Laboratuvar Hizmetleri
  • Gözetim
  • Dokuma Fabrikası Uygunluk Programı

Yardıma mı ihtiyacınız var?

Bize bir istek gönderin
+90 212 496 46 46
Yenibosna:
+90 212 496 46 46

Numune Miktarları Destek Doküman
ZDHC Onaylı Laboratuvarlar
Softlines DETOX Programı Analizleri
 
 
Bizimle iletişime geçerek firmanıza nasıl yardımcı olabileceğimizi detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Bu web sitesi çerezleri kullanır. Web sitesinde gezinmeye devam ederek, çerez kullanımını kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.