İnşaat Hizmetleri

İster açık denizde ister arazide olsun büyük ölçekli inşaat projelerinin başarıyla tamamlanması, uluslararası alanda deneyimli personelin girdilerine ihtiyaç duyar. Şirketler, projelerini etkili şekilde yönetebilmek için proje planlama, satın alma, sağlık, emniyet, proje saha denetimi ve diğer kalite hizmetleri gibi inşaatla ilgili faaliyetlerde yardıma ihtiyaç duyarlar.


Her projenin kendine özgü gereksinimleri vardır ve bir programa uymak, personel için emniyet risklerini en aza indirmek ve maliyetleri bütçe dâhilinde tutmak zorundadır. Bunu gerçekleştirmenin anahtarı, inşaat yönetim desteği alanında teknik uzmanlıktır. Projeler, inşaat takviminin her aşamasında yerel bilginin getirdiği katma değerden ve genel uzmanlık hizmetlerinden yararlanır.


Küresel enerji, mühendislik ve inşaat sektörlerinin lider teknik hizmetler sağlayıcısı olarak inşaat projenizin emniyetli ve başarı şekilde tamamlanarak teslim edilmesine yardımcı oluyoruz.


Denizcilik donanımı ve diğer açık deniz yapıları, boru hatları, rafineriler ve elektrik santralleri dâhil olmak üzere enerji sektöründeki inşaat projeleri için köklü bir uzmanlık hizmetleri sağlama performansımız var. Köprüler, telekomünikasyon tesisleri ve kimya tesisleri gibi büyük ölçekli inşaat projelerini destekleme alanında da oldukça deneyimliyiz. Hizmetler, tedarik zinciri satın alma desteği, proje planlama, izleme ve ilerleme kontrolü, saha denetimi ve tahribatsız muayene hizmetlerini, sağlık, emniyet ve çevre yönetimini ve veri ve kayıt izleme ve yönetimini kapsar.


Deneyimli ve donanımlı çalışanlarımız, dünyanın en faal endüstriyel merkezlerinde stratejik olarak konumlanmıştır ve sizinle doğrudan eksiksiz saha hizmet ekibi ya da belirli görevlere odaklanmış bağımsız uzmanlar olarak çalışmaya hazırlardır.


Uzmanlarımız 100'den fazla ülkede 85’ten fazla operasyon ofisini kapsayan uluslararası bir ağla projenize kayda değer bilgi ve deneyim kazandırırlar. Merkezi eğitim ve standartlaştırılmış sistemler, tüm projeniz için tutarlı bir yaklaşım garanti ederek zamanında ve bütçeniz dahilinde teslimatlar yapmanıza yardım eder.


Küresel enerji, mühendislik ve inşaat sektörleri için lider inşaat hizmetleri sağlayıcısı olarak itibarımız, son 100 yıldır en büyük ve en teknik projelerden bazılarında çalışarak edindiğimiz tecrübemize dayanıyor. Kapsamlı kabiliyetlerimiz, çözümleri tamamen ihtiyaçlarınıza uygun hale getirebileceğimiz anlamına gelir ve küresel faaliyetlerimiz, dünyanın herhangi bir noktasında size inşaat destek hizmetleri sunmamıza imkân verir.


Yardıma mı ihtiyacınız var?

Bize bir istek gönderin
+90 212 496 46 46
Yenibosna:
+90 212 496 46 46
Maltepe
+90 216 445 00 00
 
Bizimle iletişime geçerek firmanıza nasıl yardımcı olabileceğimizi detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Bu web sitesi çerezleri kullanır. Web sitesinde gezinmeye devam ederek, çerez kullanımını kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.