BAŞTAN UCA SAĞLIK, GÜVENLİK VE İYİ OLMA ÇÖZÜMLERİ

 

Intertek Protek, üretimden, perakende satış alanları ve halka açık alanlara kadar tüm sektörlerde; program geliştirme, enfeksiyonun yayılmasını önlemeye yönelik tesis sağlığı değerlendirmesi, denetim çözümleri, temizlik ve dezenfeksiyon işlemi gözetimi, temizlik sonrası doğrulaması gibi uyumluluk raporlaması ve sertifikasyonu ile ilgili tüm husuları kapsayan anahtar teslim çözümler sunmaktadır.

Intertek’in benzersiz toplam kalite yaklaşımına dayanan Protek; aşağıdaki kategorilerde sağlık, güvenlik ve iyi olma hizmetleri sunmaktadır:

 

İnsan Güvencesi

Protek, Covid-19 ile ilgili eğitim programlarından, yüz maskelerinin, eldivenlerin ve diğer KKD'ların nasıl kullanılacağına dair belirli modüllere kadar, baştan uca öğrenme ve belgelendirme çözümleri sunar. Ek olarak, hijyen, temizlik ve bulaşıcı hastalıkların yayılmasının önlenmesi ile ilgili yönlendirmeler; çalışanların ve müşterilerin sağlık, güvenlik ve iyi olma durumunu güvence altına almaya yardımcı olmaktadır.

Daha fazlası için

 

 

İşletim Sistemleri ve Süreçleri

Bu çözümler; operasyonlar, tedarik zincirleri ve iş süreçlerindeki iç risklerin tanımlanmasına ve azaltılmasına yardımcı olurken; operasyon uygulamalarının düzgün çalıştığına dair güven sağlar. Bu teknoloji odaklı çözümler, tedarik zincirinceki riskleri şeffaf ve görünür kılarak; işi geliştirme ve daha uygun maliyetli süreçler sunma imkanı sağlar.

Daha fazlası için

 

Malzemeler ve Yüzeyler

Bu çözümler, kullanılan malzemelerin ve yüzeylerin; çalışanlar, müşteriler ve gezegenimiz için sterilize ve güvenli olmasını sağlamak üzere gerekli test ve gözetim hizmetlerini kapsamaktadır. Protek, temizlik ve sanitasyondan atık  yönetimine kadar; günümüz ortamında ihtiyaç duyulan güvenceyi sağlar.

Daha fazlası için

 

Ürünler

Protek Ürün Çözümleri; müşterilere, bir ürünün kalite, güvenlik ve sürdürülebilirlik göz önünde bulundurularak temin edildiğinin güvencesini sunar. Çözümler; hammaddeler, bileşenler, nakliye ve bitmiş ürün kullanımı, imhası, geri kazanımından başlayarak; yeniden kullanımına kadar tüm yaşam döngüsü boyunca yer alan ürünleri kapsar.

Daha fazlası için 

 
 
Bizimle iletişime geçerek firmanıza nasıl yardımcı olabileceğimizi detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Bu web sitesi çerezleri kullanır. Web sitesinde gezinmeye devam ederek, çerez kullanımını kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.